Een kwart eeuw ProfCore: John viert zijn 25-jarig jubileum
Op 15 april was het feest: onze collega John vierde zijn 25-jarig jubileum bij ProfCore. Het perfecte moment om even stil te staan bij zijn verhaal.
Van de watertoren naar John begon zijn loopbaan bij ProfCore in de beginjaren van het bedrijf. “We kwamen destijds samen bij de watertoren,” vertelt hij met een glimlach. “Van daaruit werden we ingezet bij verschillende opdrachtgevers, zowel op het Chemelot-terrein als daarbuiten. Die eerste vier jaar waren heel afwisselend.”
Na die periode volgde een nieuwe stap in zijn carrière: een langdurige inzet bij Sabic, eerst via detachering, later als onderdeel van ProfCore Outsourcing. Inmiddels werkt John al 21 jaar op deze locatie – een bewijs van zijn toewijding en plezier in het werk. “Sommige collega’s zeggen weleens dat ik hier onderdeel van het meubilair ben,” lacht hij. “Maar eerlijk gezegd: het voelt ook echt als mijn plek. Ik werk hier graag en voel me hier thuis.”
John, van harte gefeliciteerd met je 25-jarig jubileum! Een kwart eeuw ProfCore – dat zegt wat. Dankjewel voor jouw jarenlange inzet, betrokkenheid en loyaliteit. We waarderen het enorm. Op naar nog vele mooie en succesvolle jaren samen!