Logistic Services
Soms heeft u gewoon mensen tekort. Dan is het handig om te weten dat ze beschikbaar zijn. Voor de pieken die er elk jaar weer zijn. Of om die interessante extra order te kunnen aannemen. En zelfs om organisatieveranderingen goed te kunnen implementeren. ProfCore heeft de juiste mensen voor u. Ze zijn er als ú ze nodig heeft, met de kwaliteiten die u vraagt en met een degelijke begeleiding.
ProfCore heeft jarenlange ervaring in de volle breedte van de logistiek. Onze opdrachtgevers vragen ons voor de handling van bulkproducten (granulaten), vloeistoffen, gassen, materialen voor automotive industrie en stukgoederen vanaf bouwmaterialen tot fijnmechanica. Wij kunnen voor onze opdrachtgevers zelfs de complete warehousing verzorgen.
Omdat niet elke opdrachtgever eenzelfde dienstverlening nodig heeft, hebben wij een modulair systeem geïntroduceerd. Welke oplossingsmodule voor u de beste is en of er misschien slimme alternatieven te bedenken zijn, wordt al snel duidelijk als u praat met onze Managers. In de korte film die u hiernaast kunt bekijken, ziet u hoe het werkt.
4 Modules
Onze oplossingen in de logistiek zijn vertaald in vier modules. Welke voor u de beste is en of er misschien slimme alternatieven te bedenken zijn, wordt al snel duidelijk als u praat met onze Accountmanagers. Wilt u alvast eens zien hoe het werkt? Klik hiernaast om een korte film te bekijken.
Wij concentreren ons op Logistic Services. Om u precies op de juiste manier te kunnen bedienen stellen wij onze mensen met de vereiste certificeringen beschikbaar via ons modulair systeem.

De mensen van ProfCore draaien na een korte introductie door onze Serviceteam Manager volledig mee in uw organisatie. U krijgt de mensen met de juiste ervaring en opleiding, die uiteraard weten wat veilig werken betekent.

ProfCore plaatst in uw bedrijf een team van Logistieke Specialisten onder begeleiding van een Teamleader. De Teamleader verzorgt de aansturing en begeleiding, zodat uw eigen leidinggevenden hiermee niet worden belast. De Serviceteams betekenen veelal een meerwaarde voor de omgeving waarin ze werken.

ProfCore levert u de bezetting van een complete afdeling of productie-onderdeel. De vaste prijs is gebaseerd op de services die u van ons vraagt, of op het aantal geleverde producten. Deze module betekent een forse reductie van uw risico én van de belasting van uw eigen organisatie.

ProfCore kan ook logistieke oplossingen organiseren waardoor de resultaten en de bedrijfsvoering voor de opdrachtgever gunstig worden beïnvloed. Wij regelen alles voor een afgesproken prijs en zorgen dat wij de prestaties leveren. Dat is dus onze verantwoordelijkheid. Dankzij een uitgekiend Service Level Agreement loopt u geen enkel risico!

